Easy Fitness
Nikdy není pozdě, cítit se lépe…

Tréninkový plán

 

REDUKČNÍ

 

Redukce hmotnosti

Hodně lidí trápí nadváha, která je často důsledkem nedostatečného pohybu a vyloženě špatných stravovacích návyků. Kromě toho ,že naše tělo nepůsobí příliš esteticky, nám nadváha přináší i problémy s vysokým krevním tlakem, vysokou hladinou cholesterolu, potíže s pohybovým aparátem aj. – tréninkový program zaměřený na redukci je sestaven na základě individuální konzultace s každým klientem. Cílem je trvalé snížení hmotnosti, zlepšení fyzické kondice a získání vhodných stravovacích návyků.

 

FORMUJÍCÍ

 

Tvarování postavy

Jedná se o tvarování pomocí redukce tuku, či přibráním svalové hmoty . K dosažení cíle je potřeba alespoň 3 tréninky týdně a dodržení stravovacího plánu.. Tento program je vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

KONDIČNÍ

 

Kondice

Kondiční cvičení je vhodné a prospěšné v každém věku a pro každého. Nedostatečná fyzická kondice člověka v dnešní době je následkem pasivního a sedavého způsobu života. Projevuje s při zvýšené fyzické námaze zvýšením tepové frekvence, dýchavičností, pocením. Cílem tohoto programu je zvýšit fyzickou kondici klienta – rozvíjení aerobní, silové a rychlostní vytrvalosti.. Tento program je vždy uzpůsoben zdravotnímu stavu, věku a pohlaví klienta..

 

OBJEMOVÝ

 

Nabírání svalové hmoty

Silově objemový trénink představuje vhodný výběr cviků, kde můžeme provádět cviky s maximální vahou. Tento trénink je velice náročný na techniku, cvičební plán, jídelníček i cvičební řád, a proto je také vhodný pouze pro pokročilé. Lze do něj zahrnout jak silový, tak vytrvalostní trénink. Tento tréninkový plán je nutno měnit po určitém časovém intervalu z důvodu stagnace svalů.

Pokud Vám tedy jde o růst svalové hmoty, musíte mít především kvalitní objemový trénink.

Napsat komentář

Kontakt:

 

Jana Servátková

Trenér kulturistiky a fitness I. třídy
Výživový poradce

E-mail: servatkova@easyfitness.cz
Telefon: +420 777 332 714

Kde mě najdete:

Sporting Apis
Sporting Apis
Žalanského 1674/52a
163 00, Praha

Otevírací doba:
Po – Pá: 7.00 – 22.00hod.
So a Ne: 8.00 – 22.00hod.
Najdete nás zde.

WELLNESS BARRANDOV
WELLNESS BARRANDOV
Aquadream, 2. patro
K Barrandovu 1173/8
152 00 Praha 5

Otevírací doba fitness:
Po – Ne: 9.00 – 21.30hod.
Najdete nás zde.